.

.

Експлозија Доказ, Анти-Нула Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Телефонот Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 2

Експлозија Доказ, Анти-Нула Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Телефонот Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло За Xiaomi Redmi

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Експлозија Доказ, Анти-Нула Евтини 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Телефонот Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 2

Детални карактеристики

Материјал:
За Redmi Забелешка 2
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
МИ(да се бришат)
Големина:
For Redmi case Redmi Note 2 Hongmi Hong rice Note2 Screen phone
Димензии:
За Redmi Redmi Забелешка 2 за Xaomi Xiami Xiomi Xioami Xiamo маска
дизајн:
За Redmi Забелешка 2 покрие Redmi мобилни Експлозија Доказ, Анти-Нула
Големина:
For Redmi Note 2 bag Redmi cell Cheap 2.5D 0.26mm 9H pink
Водоотпорен:
За Redmi Забелешка 2 покрие Redmi ајакс Цврстина Телефонот Пред Калено
Најчестиот Вид:
За Redmi Забелешка 2 торба Redmi coque Темперамент Зајакнато Стакло розова
пилот Серии Модел:
За Redmi Забелешка 2 телефон Redmi capinha За Xiaomi Redmi Забелешка 2
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи