.

.

2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло За Samsung Sumsang Sansung Галакси А5 A510 НА 510F

2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло За Samsung Sumsang Sansung Галакси А5 A510 НА

DEN 239.04
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло За Samsung Sumsang Sansung Галакси А5 A510 2016 НА 510 F

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси A510
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
галакси а5
Големина:
For Samsung case Galaxy A510 Screen Ecran Pantalla car caso
Димензии:
За Samsung Галакси A510 за Samsun A510F 510 Мобилни Видиме маска
Место на Потекло:
За Галакси A510 покрие Samsung caso 2.5 D 0.26 mm 9H мобилен Телефон
Употреба:
За Галакси A510 телефон Samsung школка Пред Калено Темперамент додаток
осветлување:
За Галакси A510 телефон Samsung capa Зајакнато Стакло За Samsung
Обликот:
За Галакси A510 случај Samsung capinha Sumsang Sansung Галакси маска
is_customized:
For Galaxy A510 phone Samsung caso A5 A510 2016 A 510F phone
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи