.

.

2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Темперамент Стакло Verre Cristal За Samsung Sumsang Samsug Sumsung Галакси Galaxi J5 J500 2015

2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Темперамент Стакло Verre Cristal За Samsung Sumsang Samsug Sumsung Галакси Galaxi J5 J500

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Телефонот Пред Калено Темперамент Стакло Verre Cristal За Samsung Sumsang Samsug Sumsung Галакси Galaxi J5 J500 2015

Детални карактеристики

Материјал:
за Галакси J5
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J5
Големина:
For Samsung Galaxy J5 Protective Guard Toughened Trempe case
Димензии:
За Samsung Галакси J5 за Sansung 5 J Видиме Pantalla маска
Материјал:
За Галакси J5 случај Samsung coque 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред луксуз
Примена:
За Галакси J5 телефон Samsung etui Калено Темперамент Стакло Verre
Водоотпорен:
За Галакси J5 телефон Samsung etui Cristal За Samsung bollmann) телефон
Инсталација:
За Галакси J5 торба Samsung celular Sumsang Samsug Sumsung Галакси
Број На Модел На:
За Галакси J5 торба Samsung funda Galaxi J5 J500 2015 розова
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи