.

.

Новите Евтини Најдобрите Анти-Експлозија Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Core 2 G355

Новите Евтини Најдобрите Анти-Експлозија Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Core 2

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Новите Евтини Најдобрите Анти-Експлозија Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Core 2 G355

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси G355
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Големина:
For Samsung Galaxy G355 Smsung Samusng Sansumg Galxy Galax case
Димензии:
За Samsung Галакси G355 за Sumsung Samsumg Samsug Samsng маска
Примена:
За Галакси G355 случај Samsung мобилен Нови Евтини Најдобрите Анти-Експлозија
Обликот:
За Галакси G355 торба Samsung школка Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm мобилен
Тип:
За Галакси G355 случај Samsung mobile 9H Калено Стакло случај
Големина:
For Galaxy G355 bag Samsung funda Screen Protector For Samsung
is_customized:
For Galaxy G355 cover Samsung mobile Galaxy Core 2 G355 aluminium
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи