.

.

Новите Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Cristal За Xiaomi Xioami Xiamo Mi4 Mi 4

Новите Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Cristal За Xiaomi Xioami Xiamo Mi4

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Новите Евтини 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Cristal За Xiaomi Xioami Xiamo Mi4 Mi 4

Детални карактеристики

Материјал:
за Xiaomi 4
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
МИ(да се бришат)
Големина:
For xiaomi Xiaomi 4 Pantalla Protective Guard Toughened case
Димензии:
За xiaomi покрие Xiaomi 4 за Xiami Xiomi Xiaomo Видиме симпатична
Материјал:
За Xiaomi 4 торба xiaomi capa Нови Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H торба
Примена:
За Xiaomi 4 торба xiaomi школка Цврстина Тешко Телефон Мобилен etui
Водоотпорен:
За Xiaomi 4 покрие xiaomi carcaso Пред Калено Темперамент defender
Инсталација:
За Xiaomi 4 покрие xiaomi мобилен Стакло Cristal За Xiaomi ќелија
Број На Модел На:
За Xiaomi 4 телефон xiaomi додаток Xioami Xiamo Mi4 Mi 4 etui
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи