.

.

Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Стакло За Sony Soni Xperia C4 E5303 Двојна E5333 C 4 E 5303

Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Стакло За Sony Soni Xperia C4 E5303 Двојна E5333 C 4

DEN 239.04
DEN 196.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Стакло За Sony Soni Xperia C4 E5303 Двојна E5333 C 4 E 5303

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony C4
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony C4 Ecran Pantalla Protector Guard accessory
Димензии:
За Sony покрие Sony C4 за Experia Xperi Мобилни Видиме луксуз
is_customized:
For Sony C4 cover Sony etui Ultra Thin 2.5D 0.26mm 9H cover
Тежина:
For Sony C4 phone Sony celular Hard Phone Cell Front Tempered
Примена:
За Sony C4 торба Sony coque Зајакнато Стакло За покривање
Материјал:
За Sony C4 покрие Sony ајакс, Sony Soni Xperia C4 E5303car caso
Бродови Од:
За Sony C4 случај Sony додаток Двојна E5333 C 4 E 5303 силикони
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи