.

.

Евтини Ултра Тенок Нови Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси A3 A300 2015

Евтини Ултра Тенок Нови Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси A3 A300 2015

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Евтини Ултра Тенок Нови Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Тешко Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси A3 A300 2015

Детални карактеристики

Материјал:
за Галакси А3
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси А3
Големина:
For Samsung case Galaxy A3 Samung Sansumg Galaxi Galaxie shell
Димензии:
За Samsung Галакси A3 за Samsumg Samsug Smasung Smsung маска
is_customized:
For Galaxy A3 phone Samsung capa Cheap Ultra Thin New Best silicone
Тежина:
For Galaxy A3 cover Samsung ajax 2.5D 0.26mm 9H Hardness ajax
Примена:
За Галакси A3 торба Samsung capa Тешко Калено Стакло Екран течни
Материјал:
За Галакси A3 случај Samsung funda Заштитник За Samsung течни
Бродови Од:
За Галакси A3 телефон Samsung mobile Галакси A3 A300 2015 алуминиум
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи