.

.

Нова Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефонот Пред Калено Стакло За Sony Xperia Xperi Ис Xpera Z3 Компактен Мини D5833

Нова Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефонот Пред Калено Стакло За Sony Xperia Xperi Ис Xpera Z3 Компактен Мини D5833

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нова Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Телефонот Пред Калено Стакло За Sony Xperia Xperi Ис Xpera Z3 Компактен Мини D5833

Детални карактеристики

Материјал:
ЗА SONY Z3 компактен
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Не,За Sony Z3 Компактен торба Sony celular Нови Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony Z3 Compact Screen Protective Temper accessory
Димензии:
За Sony Sony Z3 Компактен за Soni Experia D5803 Мобилен Видиме маска
осветлување:
За Sony Z3 Компактен торба Sony ајакс Тешко Телефонот Пред Tempere d celular
Големина:
For Sony Z3 Compact phone Sony caso Glass For Sony Xperia bag
is_customized:
For Sony Z3 Compact phone Sony capa Xperi Experi Xpera pink
пилот Серии Модел:
За Sony Z3 Компактен телефон Sony etui Z3 Компактен Мини D5833 defender
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи