.

.

Нови 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Verre За Samsung Sumsung Samsun Galaxy А5 A510 година A510F НА 510 5

Нови 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Verre За Samsung Sumsung Samsun Galaxy А5 A510 година

DEN 239.04
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нови 2.5 D 0.26 mm 9 H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Verre За Samsung Sumsung Samsun Galaxy А5 A510 2016 година A510 F НА 510 5

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси A510
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
галакси а5
Големина:
For Samsung Galaxy A510 Pantalla Protector Guard Trempe case
Димензии:
За Samsung Галакси A510 за Sansung Sumsang 510F Ecran маска
Материјал:
За Галакси A510 покрие Samsung etui Нови 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон etui
Примена:
За Галакси A510 телефон Samsung capinha Ќелија Пред Калено Темперамент
Водоотпорен:
За Галакси A510 случај Samsung мобилен Стакло Verre За Samsung течни
Инсталација:
За Галакси A510 случај Samsung caso Sumsung Samsun Galaxy А5 симпатична
Број На Модел На:
За Галакси A510 покрие Samsung caso A510 2016 година A510F НА 510 5 funda
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи