.

.

Цртан филм Очила Куче Животинско Насмевка Заб Печатени КОМПЈУТЕР Хард Пластични Телефон Случај Покритие за Samsung Galaxy Xcover 3 Xcover3 G388F G388

Цртан филм Очила Куче Животинско Насмевка Заб Печатени КОМПЈУТЕР Хард Пластични Телефон Случај Покритие за Samsung Galaxy Xcover

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Цртан филм Очила Куче Животинско Насмевка Заб Печатени КОМПЈУТЕР Хард Пластични Телефон Случај Покритие за Samsung Galaxy Xcover 3 Xcover3 G388 F G388

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси G388F
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Големина:
For Samsung case Galaxy G388F capa carcasa etui kryty Cove defender
Димензии:
За Samsung Галакси G388F за Samsun Samsug Galaksi Gelaksi маска
is_customized:
For Galaxy G388F phone Samsung celular Cartoon Glasses Dog Animal
Тежина:
For Galaxy G388F bag Samsung telefon Smile Tooth Printed PC capa
Примена:
За Галакси G388F телефон Samsung mobile Тешко Пластични Телефон Случај маска
Материјал:
За Галакси G388F торба Samsung funda за Samsung Галакси X маска
Бродови Од:
За Галакси G388F покрие Samsung capa 3 Xcover3 G388F G388 bollmann) телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи