.

.

Анти-Експлозија Нови Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Зајакнато Стакло Cristal За Meizu Miezu Meizy Pro5 Про 5

Анти-Експлозија Нови Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Зајакнато Стакло Cristal За Meizu Miezu Meizy Pro5 Про 5

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Анти-Експлозија Нови Евтини 2.5 D 0.26 mm 9 H Телефонот Пред Калено Зајакнато Стакло Cristal За Meizu Miezu Meizy Pro5 Про 5

Детални карактеристики

Материјал:
За Meizu Про 5
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Не,За MEIZU Про 5 покрие MEIZU мобилен Анти-Експлозија Нови Евтини оклоп
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Големина:
For MEIZU case MEIZU Pro 5 Protector Guard Trempe Templado telefon
Димензии:
За MEIZU покрие MEIZU Про 5 за Mezu Мобилен Мобилен мобилен телефон ајакс
осветлување:
За MEIZU Про 5 торба MEIZU etui 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред симпатична
Големина:
For MEIZU Pro 5 phone MEIZU accessory Tempered Toughened celular
is_customized:
For MEIZU Pro 5 bag MEIZU mobile Glass Cristal For Meizu luxury
пилот Серии Модел:
За MEIZU Про 5 покрие MEIZU мобилни Miezu Meizy Pro5 Про 5 etui
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи