.

.

Евтини Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Телефонот Пред Калено Стакло Verre Cristal За Huawei Huawai Искачи P9 Плус

Евтини Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Телефонот Пред Калено Стакло Verre Cristal За Huawei Huawai Искачи P9 Плус

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Евтини Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Телефонот Пред Калено Стакло Verre Cristal За Huawei Huawai Искачи P9 Плус

Детални карактеристики

Материјал:
за HUAWEI P9 Плус
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei Huawei P9 Plus Huawe Ecran Trempe Tempere Templado case
Димензии:
За Huawei Huawei P9 Плус за Huawey Huwei Huwawei Hauwei маска
дизајн:
За Huawei P9 Плус случај Huawei etui Евтина Анти-Експлозија 2.5 D
Големина:
For Huawei P9 Plus bag Huawei capa 0.26mm 9H Hardness Phone luxury
Водоотпорен:
За Huawei P9 Плус торба Huawei мобилни Пред Калено Стакло мобилен
Најчестиот Вид:
За Huawei P9 Плус покрие Huawei caso Verre Cristal За Huawei
пилот Серии Модел:
За Huawei P9 Плус телефон Huawei школка Huawai Искачи P9 Плус додаток
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи