.

.

Нов Цртан филм Очила Куче Животинско Ајфеловата Кула Насмевка Заб Печатени Тешко Пластични Телефон Случај Маска за iPhone 4 и 4S iPhone4S 4

Нов Цртан филм Очила Куче Животинско Ајфеловата Кула Насмевка Заб Печатени Тешко Пластични Телефон Случај Маска за iPhone 4 и

DEN 239.04
DEN 196.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нов Цртан филм Очила Куче Животинско Ајфеловата Кула Насмевка Заб Печатени Тешко Пластични Телефон Случај Маска за i Phone 4 и 4 S i Phone4 S 4

Детални карактеристики

Материјал:
За Apple iPhone I4
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Големина:
For Apple iPhone Apple iPhone I4 Cove Mobile Mobil Cell Phon movil
Димензии:
За Apple iPhone на Apple iPhone I4 за iphon aifon capinha carcasa маска
is_customized:
For Apple iPhone I4 cover Apple iPhone ajax New Cartoon Glasses Dog
Тежина:
For Apple iPhone I4 cover Apple iPhone capa Animal Eiffel Tower Smile
Примена:
За Apple iPhone I4 торба Apple iPhone coque Заб Печатени Тешко Пластика
Материјал:
За Apple iPhone I4 покрие Apple iPhone ајакс Телефон Случај Покритие за
Бродови Од:
За Apple iPhone I4 телефон Apple iPhone ајакс, iPhone 4 и 4S iPhone4S 4
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи