.

.

Целосна Покрие 3D Криви Калено Стакло За Sony Xperia XZ Премиум 9H Заштитна Фолија Експлозија-доказ Екран Заштитник За Sony

Целосна Покрие 3D Криви Калено Стакло За Sony Xperia XZ Премиум 9H Заштитна Фолија Експлозија-доказ Екран Заштитник За Sony

DEN 546.24
DEN 443.00
Количината на стоката
Тековен

Целосна Покрие 3 D Криви Калено Стакло За Sony Xperia XZ Премиум 9 H Заштитна Фолија Експлозија-доказ Екран Заштитник За Sony
Производот Се Покаже :
Пакување Детали :
Како да го инсталирате ?
Испорака метод :

Детални карактеристики

боја:
Црна, Бела, Транспарентна
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
ХОБИТОТ
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Тврдост:
9H
Компатибилен Device1:
За Sony Xperia XZ Премија
feature1:
Анти-отпечаток, Анти-слој масло, вода-доказ
feature2:
Висок квалитет и Висока transmittance
Feature3:
Prefect опфатени цел екран, на работ на работ
Feature4:
3D криви полн екран
Материјал:
2.5 D целосна покриеност калено стакло
Дебелина:
0.3 mm 2.5 d

Слични производи