.

.

10pcs Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Општа 4G Мобилни ГМ 5 плус Откритие 2

10pcs Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Општа 4G Мобилни ГМ 5 плус Откритие 2

DEN 129.12
DEN 118.00
Количината на стоката
Тековен

Полека се Отстрани слој ознака "2" и ќе завршиш! Пакет се Вклучени : 10pcs * Пред Екран Заштитник (БЕЗ Мало КУТИЈА),НЕ се Вклучени мобилен телефон. Користејќи кредитна картичка или слично, мазна меурчиња како што се утврдат чуварот на екранот. Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини и да ги елиминираат отсјај. Темелно Исчистете го вашиот екран. Излупете назад слој ознака "1" една педа или така, се применуваат guard со почеток во една страна на вашиот екран.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран. Придава без проблеми со авто-почитуваат површина; не остава остатоци, кога ќе се отстрани. Многу транспарентни, Анти-прашина, Анти-нула . Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched. 10pcs * Ткаенина за Чистење. затоа, не се грижите дека ќе влијае на вашиот гледање . Инструкции за 4 слоеви Екран Заштитници : 1.Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Општа 4 G Мобилни ГМ 5 плус Откритие 2
Нашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%
Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние се продаваат thistouch екран заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.

Детални карактеристики

Материјал:
Сјајна, Мат, Нано анти Експлозија
Бренд Име:
YANLUANY
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Карактеристики:
Мат,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон екран заштитник
Производство Област:
Кина Копното
Модел:
За Општи 4G Мобилни GM5 плус Откритие 2
Item ID:
екран заштитник филм

Слични производи