.

.

Нови 3PCS Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Скокач EZpad 4SE 10.6-инчен Табела КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Нови 3PCS Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Скокач EZpad 4SE 10.6-инчен Табела КОМПЈУТЕР Бесплатен

DEN 431.52
DEN 410.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Карактеристики:
ултра-тенок
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
3pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Скокач EZpad 4SE 10.6-инчен Табела PC

Слични производи