.

.

Нови Анти-Експлозија Ултра Тенок Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Стакло Verre За Sony Xperia Z1 Компактен Мини

Нови Анти-Експлозија Ултра Тенок Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Стакло Verre За Sony Xperia Z1 Компактен Мини

DEN 239.04
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нови Анти-Експлозија Ултра Тенок Евтини 2.5 D 0.26 mm 9 H Телефонот Пред Калено Стакло Verre За Sony Xperia Z1 Компактен Мини

Детални карактеристики

Материјал:
За SONY Z1 Компактен
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony Sony Z1 Compact D5503 D Mobile Cellphone Screen Ecran case
Димензии:
За Sony Sony Z1 Компактен за Soni Experia Xperi Z1mini маска
Материјал:
За Sony Z1 Компактен торба Sony школка Нови Анти-Експлозија Ултра симпатична
Примена:
За Sony Z1 Компактен телефон Sony mobile Тенка Евтини 2.5 D 0.26 mm
Водоотпорен:
За Sony Z1 Компактен торба Sony capinha 9H Телефонот Пред Калено
Инсталација:
За Sony Z1 Компактен покрие Sony coque Стакло Verre За Sony школка
Број На Модел На:
За Sony Z1 Компактен телефон bollmann) телефон Sony Xperia Z1 Компактен Мини
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи