.

.

Евтини Најдобрите Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Cristal За Meizu Meizy Miezu M3s 5.0

Евтини Најдобрите Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Cristal За Meizu Meizy

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Евтини Најдобрите Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Cristal За Meizu Meizy Miezu M3s 5.0

Детални карактеристики

Материјал:
За Meizu m3s
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Големина:
For MEIZU case MEIZU M3S Toughened Temper Trempe Tempere accessory
Димензии:
За MEIZU MEIZU M3S за Mezu Ecran Заштитник Заштитна маска
is_customized:
For MEIZU M3S case MEIZU telefon Cheap Best Anti-Explosion aluminium
Тежина:
For MEIZU M3S cover MEIZU caso 2.5D 0.26mm 9H Hardness luxury
Примена:
За MEIZU M3S торба MEIZU coque Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено
Материјал:
За MEIZU M3S случај MEIZU додаток Стакло Cristal За caso
Бродови Од:
За MEIZU M3S покрие MEIZU capinha Meizu Meizy Miezu M3s 5.0 течни
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи