.

.

32 инчен 3g lcd рекламирање екран видео монитор Windows I3 интерактивни дигитални медиуми за signage

32 инчен 3g lcd рекламирање екран видео монитор Windows I3 интерактивни дигитални медиуми за signage

DEN 51428.64
DEN 48857.00
Количината на стоката
Тековен


Q3 : Она што е по-продажба на услуги?
A3 : даваме 100% гаранција на нашиот производ .
Добредојде за рефус цел испитување и потврди превозот цена
Ве молиме потврдете точно превозот начин и превозот на трошоците, со нас пред цел онлајн.
П7 : Дали имате свој комплет фабрика?
О7 : Да не ние си имаме свој комплет фабрика,и имаме најдобрите структурни Инженер,се надеваме дека за да ви овозможи со најдобра екран и форма,па ОЕМ се исто така добредојдени. Ви благодариме!
QAF
П1 : Дали сте производителот или трговското друштво?
А1 : Ние сме производител кој е специјализирана во производство на LCD екранот за години.
Q4 : Она што е MOQ?
A4 : Било која количина е прифатлив за вашата нарачка.

Детални карактеристики

Бренд Име:
FAITHSHINNEN
Број На Модел На:
ФА-OKY32WC2
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
32 inch
Школка Материјал:
Поцинкуван челик, сликарство школка и акрил пред
Панел Тип:
led панел
Резолуција:
1920*1080
Осветленоста:
400cd/м2
Контрастот:
4000
Време На Одговор:
6.5 ms
Гледање ангел:
Хоризонтална 178, вертикално 178
живот:
>50000Hours
боја:
црна или бела

Слични производи