.

.

Електричен котел за Патување - виткање на силиконски kettles 0.5 l преносни електрични

Електричен котел за Патување - виткање на силиконски kettles 0.5 l преносни електрични

DEN 7440.00
DEN 3720.00
Количината на стоката
Тековен

Примените производ во боја преовладуваат . Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ве молиме имајте во предвид. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . можеби физички производи е мала разлика . Ќе преовладува . Многу добра продукција се за вас. Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување.

Детални карактеристики

Бренд Име:
tangwu
Греење Метод:
Underpan Греење
термичка:
Yes
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Литургија Марка
Материјал:
Пластични
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Пластични
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
tangwu
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
Капацитет:
0.5 L
Моќност (W):
570-820W
Напон (V):
100-240V /50.60 HZ
кодот на производот:
TANGWUZ
JR:
188

Слични производи