.

.

1 buc 60W Електрични Лемење Песна 110V 220V Термостат Внатрешната Топлина Електрична Железо Електрична Опрема Коло Universa

1 buc 60W Електрични Лемење Песна 110V 220V Термостат Внатрешната Топлина Електрична Железо Електрична Опрема Коло Universa

DEN 417.60
DEN 384.00
Количината на стоката
Тековен

-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.36 м Производ за употреба : електрични опрема коло обем на Продажба : 1 buc Производ нето тежина : 0. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. КОНТАКТ со НАС на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. ГАРАНЦИЈА : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето.15 кг Моќност : 60 W Тип : Опрема за Заварување Напон : 110/220 V Моќ Plug Спецификации : Кина, Европа, сад ПЛАЌАЊЕ : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. ПРЕВОЗОТ : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние може да ви понуди некои попуст. -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.23 cm Линија должина : 1. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.

Детални карактеристики

моќност:
60W 1pcs
Излезна Температура:
200-480
Димензии:
22.23 cm
Температурата Стабилност:
300
Излезна Моќност:
60 W
Број На Модел На:
P908
Текст Voltagle:
110/220 V
Име на производ:
електрични железо
Производ материјал:
Гумена Рачка Електрични Железо
Производ големина:
Должина 22.23 cm
Линија Должина:
1.36 m
Производот се користи:
Електрична Опрема Коло
Обем на продажба:
1 buc
производ нето тежина:
0.15 KG
моќност:
60 W
Power Plug Спецификации:
Кина, Европа, Сад
Напон:
110/220V

Слични производи