.

.

5pcs Ретро Електричниот Приклучок Круг во облик на Контактот Две-дупка Штекер Еден Plug-in Гроздобер Браун 10A Bakelite

5pcs Ретро Електричниот Приклучок Круг во облик на Контактот Две-дупка Штекер Еден Plug-in Гроздобер Браун 10A Bakelite

DEN 614.40
DEN 498.00
Количината на стоката
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$35.2
$12.8
$6.8
$29.2
$12.8
$24.5
$14.5
$29.8
wy-приклучок-крај
Ретро Електричниот Приклучок Круг во облик на Контактот Две-дупка Штекер Еден Plug-in Гроздобер Браун 10 A
Парцели вклучуваат : 5pcs

Детални карактеристики

Примена:
Станбени / Општа Намена
Број На Модел На:
Ретро Електричниот Приклучок
Номинална Струја:
10A
Обликот:
Круг
Заземјување:
Стандард Заземјување
Стандард:
Две-дупка Socket
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Карактеристики:
Безжичната

Слични производи