.

.

10pcs Јаглерод Состав гроздобер Отпорник 0.5 W 2.7 M ohm 5 %

10pcs Јаглерод Состав гроздобер Отпорник 0.5 W 2.7 M ohm 5 %

DEN 650.88
DEN 417.00
Количината на стоката
Тековен


10 Pcs 0.5 W 2.7 M ohm јаглерод состав отпорник Случај Стил : Axial
Температурата на работа Опсег : -55 на +125 Сте C
Моќ Оценка : 0.5 W
Отпор Толеранција : 5 %
Серија : СРС
Температурата Коефициент : +6.5%, -5%
Тежина : 422 mg
Работен Напон : 350 V

Детални карактеристики

Стандард:
Женски
боја:
Жолта
Еден USB Max Излез:
4А-5V
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
2.7 m
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1

Слични производи