.

.

Vape SMOK Туѓо за Полнење Електронски Цигари Машинско Кутија Мо со V8 Бебе E Наргиле Испарувач VS RX200S Купат Комплет Се 1 Калем слободни S084

Vape SMOK Туѓо за Полнење Електронски Цигари Машинско Кутија Мо со V8 Бебе E Наргиле Испарувач VS RX200S Купат Комплет Се 1 Калем

DEN 3840.00
DEN 3264.00
Количината на стоката
Тековен


Туѓо Комплет Пакетот листа : 1*Туѓо 220 V, 1*TFV8 Бебе Резервоарот, 1*V8 Бебе Q2 0.4 ohm, 1*V8 Бебе T8 0.15 ohm, 1*Замена на Стаклена Цевка, 1*USB Полнење Кабел, 1*Прирачник за Корисникот, Резервни Делови. Можете да изберете со батеријата или не батеријата. Купи овој комплет сега ќе добиете уште еден Q2 0.4 ohm Серпентина како подарок.

Детални карактеристики

Капацитетот На Батеријата:
Со батерија, Без батерија
Компатибилен батеријата:
18650
Кратки-коло Заштита Функција:
Yes
Фирмверот Upgradeable:
No
за КОНТРОЛА на температурата:
Yes
Број На Модел На:
SMOK 220W Туѓо Комплет
Atomizoare Идентификација Функција:
Yes
Следење На Функција На Пушењето Број:
Yes
Изглед:
кутија форма
Прегревање Заштита Функција:
Yes
Тип:
без батерија
Вграден-во Или Надворешна Батерија:
No
Бренд Име:
SMOK
Компатибилен Модел:
510 нишка
Номиналниот Капацитет:
>3500mAh
СВТ Прилагодување Режими:
Yes
USB полнач:
Yes
Силиконски Случај:
No
Материјал:
Метал
екран:
Yes
Нисконапонски Аларм Функција:
Yes
Моќ опсег:
1-220W
Мо Големина:
85*44*28.4 мм
Батеријата:
Земете 2*18650 (без батерија)
Отпор Опсег :
0.1-3.0 ohm (ФОЛКСВАГЕН), за 0,06-2.0 ohm(ТЦ)
Температурата Опсег:
200-600F/100-315C
atomizer:
TFV8 БЕБЕ
Atomizer Големина:
22*53mm
Капацитет:
3ml

Слични производи