.

.

2018 мода ѓердани гроздобер дизајн ѓердан буци метални синџир tassel лигавче јака Ѓердан изјава накит

2018 мода ѓердани гроздобер дизајн ѓердан буци метални синџир tassel лигавче јака Ѓердан изјава накит

DEN 353.76
Количината на стоката
Тековен

com's центарот за пораки или E-Mail однапред
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или враќање*
** Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
** Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.
Превозот
** Бесплатен превозот : сите добра се бесплатни од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, тоа ќе биде потребно околу 8 - 30 дена за да стигне до вас;
** Специјален попуст за испорака : од DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPS-от и слично, тоа ќе потрае aroud 3 - 8 дена за да стигне до вас
** Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" и ниска вредност ќе биде прогласен, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ви благодариме! : )
.
Плаќање
** Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N218070
Боја:
како слика се прикажани
превозот:
слободен од кина пост воздухопловната
Супериорност:
Висок квалитет ,Фабрика Цена!
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
OEM / ODM:
Добредојде
is_customized:
Yes
Должина:
15 1/2 with 3 extender chain for adjustable length

Слични производи