.

.

Совршен Бисер Накит Вистински 4-7mm Кристал Теал Бисер Илузија Зачувана Станица Ѓердан Природните Слатководни Бисер Ѓердани

Совршен Бисер Накит Вистински 4-7mm Кристал Теал Бисер Илузија Зачувана Станица Ѓердан Природните Слатководни Бисер Ѓердани

DEN 475.20
DEN 418.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит

Детални карактеристики

Должина:
17inches to 19inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Форма:
Компир
Pendant Големина:
Не мора
Број На Модел На:
A1065
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Среќно
ѓердан боја:
повеќе боја за да изберете
ѓердан големина:
4-7mm
Должина:
17-19inches
Тежина:
45g
накит shaper:
некои како слика
Материјал:
вистински бисер+кристал монистра
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
ѓердан затворач:
бело злато позлатен затворач
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Слични производи