.

.

БАКНИ МЕ Двоен Синџир Шарени Смола Геометриски Лигавче Изјава Ѓердан 2017 Бренд за Накит Жените Ѓердан Ѓердан

БАКНИ МЕ Двоен Синџир Шарени Смола Геометриски Лигавче Изјава Ѓердан 2017 Бренд за Накит Жените Ѓердан Ѓердан

DEN 310.56
DEN 279.00
Количината на стоката
Тековен


Производ Стил : БАКНИ МЕ Двоен Синџир Шарени Смола Геометриски Лигавче Изјава Ѓердан 2017 Бренд за Накит Жените Ѓердан Ѓердан Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Смола,Кристал,Цинк Легура Боја Опции : Шарени Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Ѓердан Тип на Производ : xl00566b

Детални карактеристики

Должина:
49cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
xl00307
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Hyperbole
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
kissme
Pendant Големина:
лигавче ѓердан
Производство име :
БАКНИ МЕ Мода Популарни Blue & Црни Стаклени Монистра Синџир Макси Ѓердан
боја:
Шарени Ѓердан
Материјали:
Смола,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
120g
клучни зборови:
Шарени Ѓердан
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
Лигавче Изјава Ѓердан
Должина:
49+2cm

Слични производи