.

.

Музика Цвет три-парче автоматско eyeliner четка & боја крем веѓа 3colors

Музика Цвет три-парче автоматско eyeliner четка & боја крем веѓа 3colors

DEN 216.00
DEN 147.00
Количината на стоката
Тековен

Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци ДАНОК даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, Овие трошоци се на купувачот одговорност ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние не може да гарантира пристигнувањето време 1 обично превозот преку Кина Пост Воздух Mail ,e Packet,15-45days за испорака во зависност од вашата локација.

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Превозот на Превозот може да се под влијание на викенд, празници, настани и други несигурности. Ние сме секогаш среќни да ви помогнат. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и да се остави позитивен фидбек . Сите Trademanager и е-Мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.

Детални карактеристики

Тип:
Eyeliner
Корист:
Брзо/Брз Сува,Долго-траен,Природна,Лесно да се Носат
Формулирањето:
течни
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Музика Цвет
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слични производи