.

.

Се Водат Мажите Бизнис Фармерки Класичен Машки Фармерки Плус Големина Baggy Стрејт Тексас Панталони Памук Црна Biker Фармерки Машки

Се Водат Мажите Бизнис Фармерки Класичен Машки Фармерки Плус Големина Baggy Стрејт Тексас Панталони Памук Црна Biker Фармерки

DEN 2064.00
DEN 1404.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Бренд Име:
Mlengnt
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Midweight
Измијте:
Moustache Ефект,Светлина
Број На Модел На:
Плус Големина 44 46 48,Тексас Панталони,Средна Возраст Од Тексас Фармерки
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Директно
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни
Модел:
HLX55
Материјал:
Полиестер, Памук

Слични производи