.

.

Нови Пристигнување Плус Големина 5XL Жените 2018 Мода Тексас Глуждот Должина Фармерки Женски Панталони Еластичен Појас Harem Панталони Лабава Фармерки CQ1556

Нови Пристигнување Плус Големина 5XL Жените 2018 Мода Тексас Глуждот Должина Фармерки Женски Панталони Еластичен Појас Harem

DEN 1700.16
DEN 935.00
Количината на стоката
Тековен

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница. Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас сум пријателски и искрени продавачот. Се надевам дека вие сте исто така, пријателски и искрени клиенти. 2, пред да ја купите, ќе е подобро да ми кажете вашиот биста (cm) и висина и тежина. Јас ви помогне да го изберат правото големина. Ова е многу важно. 3.Мразам спорот многу. често поднесе спор , На клиентите ќе бидат додадени на црната листа . Можеме да бидеме пријателски да ги реши сите проблеми. 4.Не секогаш се земе големината на спорот, големината на проблемот го реков многу јасно, секој мери методот е различен, па ќе има грешки, тоа е нормален феномен. Па кога ќе изберете големина, можете да ме праша прво, јас може да ви помогне да се избере правилната големина. Мразам спорови, верувам дека сè може да биде мирно да се разговара. Не каже нешто во врска со спорот. Ве молам да се разбереме едни со други. 5.Конечно, имаат убав ден на сите мој драг пријател. Големина на Половината Колковите Должина тежина(kg) cm Инчен cm Инчен cm Инчен S 56 21.84 102 39.78 82 31.98 40-45 M 60 23.40 106 41.34 83 32.37 45-50 L 64 24.96 110 42.90 84 32.76 50-55 XL 68 29.00 114 44.46 85 33.15 55-60 2 XL 72 28.08 116 40.15 86 33.54 60-65 3 XL 76 29.64 120 46.80 87 33.93 65-70 4 XL 80 31.20 124 48.36 88 34.32 75-80 5 XL 84 32.76 128 49.92 89 34.71 85-90
Совети : Нашата големина е прирачник за мерење може да биде 1-3 см грешка, оваа големина е за повикување само, ве молам да ги примите вид на subjsect.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Бренд Име:
едноставен вкус
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
CQ1556
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Обложени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Стил:
Повик
Измијте:
Медиум
Должина:
Ankle-Length Pants
боја:
Светло Сина
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
Сезоната:
пролет, есен
Должина:
ankle-length pants
Година:
2018 нови
летаат отворање:
Еластичен Појас
Тип:
Harem Панталони
Стил:
Лабава
Декорација:
Џебови
Тежина:
0.45KG

Слични производи