.

.

Бесплатен превозот--Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2014 година ХОНДА ГРАД, 2DIN (Десно)

Бесплатен превозот--Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2014 година

DEN 2870.40
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Fascias
Година:
2013
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ВИЕ-ХО 049
Бренд Име:
LONGSHI
Материјал Тип:
ABS
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Автомобил Направи:
Хонда Град

Слични производи