.

.

Gigertop 100W Кабуки Капка Систем за 100W Електро Магнетни Прикривање Завеса Намалувањето Фаза Посебен Ефект Висат Алуминиум Решетка

Gigertop 100W Кабуки Капка Систем за 100W Електро Магнетни Прикривање Завеса Намалувањето Фаза Посебен Ефект Висат Алуминиум

DEN 6192.00
Количината на стоката
Тековен


Прирачник за моќ капка машина
Се отпакува по добивањето на нова машина.Се испитува за било каква штета и исчезнати додатоци.Ако е потребно,контактирајте со вашиот suplier во времето.
додатоци вклучуваат, моќ капка машина 1pc,alnico кука 1pc,power кабел 1pc,излезна приклучоци 1pc,use manual 1pc.
Инсталирање на моќ капка машина во место,висат фаза екран во машина кука,поврзете моќ кабел.
оваа машина поделена на моќ и DMX512 две контрола на владата,ако изберете моќ контрола ве молиме да се повлече префрлете се на ВЛАСТ ова место, ако изберете DMX контрола ве молиме да се повлече се префрлат во DMX ова место.DMX е еден канали.оваа машина може во серија повеќе машина за работа во двоен темперамент
екран капка по,машината кука стане пропаст ориентација,ако треба да се користи повторно,ве молиме да ги машина кука замена со упатство
Спецификација :
Напон
AC200 V~240 V
Моќност
100 W
Оптоварување на тежина
35kg
Contral
DMX512 и Напојување
Тежина На Машина
2 Kg

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
100W
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-D10
Напон:
110V/220V
Име на производ:
фаза завеса моќ капка контролер
Напон:
AC90V~250V 50~60Hz
моќност:
100W
Контрола Modle:
На моќ/исклучување или DMX512
DMX канали:
1 канал
Оптоварување на тежина:
35kg
Тежина на машина:
2kg
Начин на пакување:
Картонска кутија ( лет случај опционално)
Место на Потекло:
Гуангжу град, кина
Производ гаранцијата време:
1 година

Слични производи