.

.

Најдобри 12Wx19 Mac Аура Зум Led Движи Главата 14/25 DMX Канал со Миење/Зрак/Око-Бонбони Аура Ефект Студио Светилка Опрема за Осветлување

Најдобри 12Wx19 Mac Аура Зум Led Движи Главата 14/25 DMX Канал со Миење/Зрак/Око-Бонбони Аура Ефект Студио Светилка Опрема за

DEN 51168.00
Количината на стоката
Тековен

8 s, Y оска : 1. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. За друг метод на плаќање, pls контактирајте со нас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење, ве молиме оставете добар фидбек ако се задоволни со нашите производи и услуги. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ние прифаќаме друг метод на плаќање. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Гаранција :
1. Ние се потпираме на нашите квалитетот на производот и задоволството на клиентите за да се успее. Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
Ви благодариме за изборот на нашите производи! Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производот, како и најдобра услуга за вас. Време на испорака : UPS-от, DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.
Плаќање :
1. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Пакет :
2 x 12 Wx19 Аура Зум Led движи главата
2 x XLR моќ кабел
2 x протезата со завртки
2 x Упатство
Повратни информации :
1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
RH-6019 Аура
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Домашна Забава
Бренд Име:
LOGOBO
Напон:
90-240V
моќност:
260W
Извор:
9pcs 12W висока осветленост OSRAM rgbw led диоди
работен век:
100,000 Часа
Канал:
14/25 канали
Контрола:
DMX512, Господар-роб, Авто-работи
Точка име :
фаза опрема за осветлување
функција 1:
Mac Аура
Карактеристика 2:
Измијте/Зрак/Око-бонбони Аура Ефект
функција 3:
11 58° униформа зум
Тип:
Led Движи Главата Светла
dmx:
dmx осветлување

Слични производи