.

.

Сосема Нов Метал О Менгеме Закачалка Кука Заградата Челик Фаза Театар Осветлување Комплет 48-51mm Пад на Превозот

Сосема Нов Метал О Менгеме Закачалка Кука Заградата Челик Фаза Театар Осветлување Комплет 48-51mm Пад на Превозот

DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен


Метал О Менгеме Закачалка Кука Заградата Челик Фаза Театар Осветлување Комплет 48-51mm
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Endurable алуминиум материјал фаза светлина кука О менгеме закачалка
Големиот капацитет на носивост : 100kg
Лесно да се прикачи, отстрани или ре-позиција светла
Цврсто завиткување на решетка, безбеден и стабилен
Погоден за безбедност светла, светлата фаза, и други светлина
Одговара на Цевки со Дијаметар : 48-51mm
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Сребрена
Капацитет : 1 - 100kg
Навој Болт : 9mm
Ширина : 30мм
Пакетот Вклучува :
1 x Фаза Светлина Менгеме

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
HYULIGHTS
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
ty
Материјал:
Алуминиум легура
Боја:
сребрена боја или црна боја
решетка дијаметар:
48-51MM
мечка тежина:
250kg

Слични производи