.

.

Возрасни Унисекс Црна Камила Волна Џез Шапка Мажите Британски Гроздобер Солидна Широк Обод Лак Панама Fedora Шапка Машки Зима Сива Секојдневен Капи

Возрасни Унисекс Црна Камила Волна Џез Шапка Мажите Британски Гроздобер Солидна Широк Обод Лак Панама Fedora Шапка Машки Зима

DEN 1199.52
Количината на стоката
Тековен


Сиво Црна, Кафеава Австралиската Волна Fedora Капа Британски Гроздобер Мода Рамен Флопи Џез Шапка Машки Есен Зима И Топло, Чисто Мажите Шапка
шапка големина : 56-58 CM
Капа на гребенот е околу 14-15 CM

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Fedoras
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Бренд Име:
OSTAYLER
Материјал:
Памук
Големина:
М 56-58cm
Точка име :
Волна Шапка,Џез шапка
погоден:
Мажи

Слични производи