.

.

TNUKK рачно изработени Ru печката, керамички темјан режач, темјан, censer, incensory, темјан калем, 6 стилови на факултативниот.

TNUKK рачно изработени Ru печката, керамички темјан режач, темјан, censer, incensory, темјан калем, 6 стилови на факултативниот.

DEN 1919.52
DEN 1497.00
Количината на стоката
Тековен


добредојдовте во мојата продавница
Внимание : имаме 6 стилови, ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете што стил ќе ви се допаѓа, или стилот ќе се избираат по случаен избор


Детални карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Tnukk

Слични производи