.

.

1 Парче Симпатична Жаба Кристал Фигурини Минијатури Стакло Животински Видови Занаети Paperweight Украси За Деца Подароци Дома Декор

1 Парче Симпатична Жаба Кристал Фигурини Минијатури Стакло Животински Видови Занаети Paperweight Украси За Деца Подароци Дома

DEN 432.00
DEN 346.00
Количината на стоката
Тековен

Производи Препорака :
Име На Производ : 1 Парче Симпатична Жаба Кристал Фигурини Минијатури Стакло Животински Видови Занаети Paperweight Украси За Деца Подароци Дома Декор Опис На Производот : 1.Материјал : K9 Кристал 2.Приближна Тежина : 126g 3.Приближна Големина : 8*6*5cm
Детали За Производот Фотографии :

Детални карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
JQJ
Приближна Големина:
8*6*5cm
Приближна Тежина:
126g

Слични производи