.

.

Star Wars Ноќта На Вештерките Костим Anakin Скајвокер Костим Cosplay Облека Облека Одговараат+Кејп Сет

Star Wars Ноќта На Вештерките Костим Anakin Скајвокер Костим Cosplay Облека Облека Одговараат+Кејп Сет

DEN 3312.00
DEN 2981.00
Количината на стоката
Тековен


Star Wars Ноќта На Вештерките Anakin Скајвокер Костим Cosplay Облека Облека Одговараат+Кејп Поставите Вклучувајќи : Одежда + Панталони + Tarbard + Tunnic*2 + Појас Материјал : Памук + Униформа Крпа + Синтетички Кожа + Лен
Пол : Мажи/Жени
Големина на Табелата : (Повеќе специфична големина на табелата подолу се фотографии) Мажи X-Small : висина 165cm/65in,градите 85-90cm/33-35in,половината 73-76cm/28-30in,хип 83-90cm/32-35in,should Width 44cm. Ви благодариме!
Сите големини се на располагање.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Мала : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Should Width 46cm Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in,Треба да Ширина 48cm Големи : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in,Треба да Ширина 50cm X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in,Треба да Ширина 52cm Жените Мал : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Should Width 39cm Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in,Треба да Ширина 40cm Големи : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in,Треба да Ширина 41cm X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in,Треба да Ширина 42cm Ако не големина одговара, можете да изберете "една големина" ,ние може да обичај прави тоа , ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова,Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
16102
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Anakin Скајвокер
Материјал:
Памук + Униформа Крпа + Синтетички Кожа + Лен
Компоненти:
Како што е прикажано

Слични производи