.

.

Doub К 1pcs Лабрадор златното куче Кадифен мека Полнети Играчки Кукли Симулација животни кадифен играчки за деца спијат перница девојки подароци

Doub К 1pcs Лабрадор златното куче Кадифен мека Полнети Играчки Кукли Симулација животни кадифен играчки за деца спијат перница

DEN 1007.52
DEN 705.00
Количината на стоката
Тековен


Doub К 1pcs Лабрадор златното куче Кадифен мека Полнети Играчки Кукла Симулација животни кадифен играчки за деца спијат перница девојки подароци
Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот. Производ големина : 80СМ , 40cm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини,Интерактивни,Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Куче
Форма:
Гениј
Предупредување:
Ве молиме не го стави во уста и Не се погодни за деца под 3
Бренд Име:
Doub К
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
wj1109
Пополнување:
PP Памук
Функција:
Симулација на куче Кадифен Кукла
Стил:
спиење под перница Кадифен Кукла
Употреба:
детски играчки/роденденски подароци/девојка е подарок
Пополнување:
PP Памук
Пакет:
opp
Големина:
80cm/40cm
Тежина:
650g/340g
Оригиналното Место:
произведено во Кина

Слични производи