.

.

мала симпатична симулација бела фокс играчка смола&крзно девет опашки фокс кукла подарок за 18x7.5cm 1403

мала симпатична симулација бела фокс играчка смола&крзно девет опашки фокс кукла подарок за 18x7.5cm 1403

DEN 2400.00
DEN 1272.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. контакт со нас на : 1. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Животни:
Foxes
Број На Модел На:
s
Материјал:
Вистинска Кожа
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Форма:
Животните
Тема:
Животните

Слични производи