.

.

Mikrotik Рутер Firewall Хардвер со 6 intel PCI-E 1000M 82583V Intel Gigabit LAN Quad Core i5 3470 3.2 Ghz 1u firewall pfsense

Mikrotik Рутер Firewall Хардвер со 6 intel PCI-E 1000M 82583V Intel Gigabit LAN Quad Core i5 3470 3.2 Ghz 1u firewall pfsense

DEN 28224.00
DEN 22579.00
Количината на стоката
Тековен


Овој линк за R9 i5 3470 4 GB Ram меморија, 32 GB SSD, ако треба други конфигурација, ве молиме контактирајте со нас платат дополнителна такса
4 GB RAM МЕМОРИЈА 64 GB SSD : $613
4 GB RAM 128 GB SSD : $644
ЛОГОТО Налепница може да се прилагоди, MOQ100pcs
Intel PCI-E 1000 M 6 * 82583v Модел Каталог Spec. Опис Повеќе Детали R9 B75 6 Ethernet
(Кабинет Тип)
Тип 4 ПРОЦЕСОРОТ i5 3470 Стандард 1 U Тип(43*27*5 CM),
180 W Голема Моќ,Може да Багажник,
Со Монтажа Заградата Уши,
Ѕидот Виси,Нога Подлога Chipeset Intel® B75 Express Чипсет Меморија 1* ПА DDR3,1333 MHz, 4 GB HDD/SSD 32 GB Ethernet 6*Intel® 82583 V Gigabit Ethernet
4 G RAM МЕМОРИЈА 32 G SSD
Нашите firewall уред може да се инсталира рутирање софтвер како Radius_Manager, Router OS, ROS, Panabit, PFSense, monowall, ПФС, OPENWRT, Yunbs, Xiao Cao, Wayos, Netzone, Bytevalue, Bithighway, Hi-Пајакот, i Kuai итн(се Должи на авторските проблем, ние нема да се инсталира било OS на тоа, ве молам, инсталирајте со себе кога recevied стоки.)

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R9
VPN Поддршка:
Yes
сертификација:
CE,FCC,RoSH
Истовремени Сесии:
Не се тестирани
Бренд Име:
Partaker
Автопат:
Max. 1G/S
Тип:
Жичен & Безжичниот
ПРОЦЕСОРОТ:
B75 i5 3470
Мрежа:
Intel PCI-E 1000M 6 * 82583v
RAM меморија:
Максимална 16G DDR3

Слични производи