.

.

1U 6 LAN мрежа Firewall Уред со 6 пристаништа Gigabit lan Intel Core i3 4150 од 3,5 Ghz Mikrotik PFSense ROS Wayos 2G RAM меморија 8G SSD

1U 6 LAN мрежа Firewall Уред со 6 пристаништа Gigabit lan Intel Core i3 4150 од 3,5 Ghz Mikrotik PFSense ROS Wayos 2G RAM меморија

DEN 30288.00
DEN 24230.00
Количината на стоката
Тековен


Модел Каталог Spec. Опис Повеќе Детали R15
Z87
6 LAN ПРОЦЕСОРОТ
i3 4130 i3 4150 i3 4160 i3 4430
i5 4430 i5 4590/i7 4770 i7 4770 T i7 4770 K
G3460 G3250 G3258
E3-1230 V3
ПРОЦЕСОРОТ Опционални (Може да се Купи Од НАС) Стандард 1 U Тип ( 43*27*5 CM) ,
180 W Голема Моќ , Може да Рек ,
Со Монтажа Заградата Уши ,
Ѕидот Виси,Нога Подлога Chipeset
Intel® Z87 Express Чипсет, Со Еден Сет се ЗАОБИКОЛАТ Меморија 1* ПА DDR3 ,1333 MHz, 2 GB HDD/SSD 4 GB SLC/8 G/16 G/32 G/64 G SSD Ethernet 6* Intel® 82574 L Gigabit Ethernet
Овој линк за R15 i3 ПРОЦЕСОР 2 GB Ram меморија 8 GB SSD, ако треба други конфигурација, ве молиме да платат дополнителна такса
2 GB RAM МЕМОРИЈА, 32 GB SSD : $644
4 GB RAM МЕМОРИЈА, 32 GB SSD : $663
4 GB RAM МЕМОРИЈА 64 GB SSD : $688
4 GB RAM 128 GB SSD : $719
R15, исто така, имаат i5, i7 ПРОЦЕСОР, ако интерес,
6* Intel® 82574 L Gigabit Ethernet
2 G RAM МЕМОРИЈА 8 G SSD
Повеќе конфигурација за пониско или повисоко RAM меморија, HDD, SSD Индустриски SLC Опции, ве молиме погледнете ги нашите големи директориум или јавете се во нашата pre-продажба за корисникот.
Нашите firewall уред може да се инсталира рутирање софтвер како Radius_Manager, Router OS, ROS, Panabit, PFSense, monowall, ПФС, OPENWRT, Yunbs, Xiao Cao, Wayos, Netzone, Bytevalue, Bithighway, Hi-Пајакот, i Kuai итн(се Должи на авторските проблем, ние нема да се инсталира било оперативен СИСТЕМ, ве молиме да ја инсталирате оперативниот СИСТЕМ со себе кога ќе се примени стоки)

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R15
VPN Поддршка:
Yes
сертификација:
CE,FCC,RoSH
Истовремени Сесии:
Не се тестирани
Бренд Име:
Partaker
Автопат:
Не се тестирани
Тип:
Жичен & Безжичниот

Слични производи