.

.

Флип Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Телефон Торба Случај СТП Кожа Мека Силикон Покритие За Redmi Забелешка 4 Покрие 5.5 Паричник Карта Носителот

Флип Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Телефон Торба Случај СТП Кожа Мека Силикон Покритие За Redmi Забелешка 4 Покрие 5.5 Паричник

DEN 239.04
DEN 191.00
Количината на стоката
Тековен


На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Ние само брод да се потврди цел адреси. сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay .
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Имаме строга ОК и КК систем. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Добредојдовте на големо .
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Големина:
For Xiaomi Redmi Note 4
Карактеристики:
3 Картичка solts,Луксузни & Домот & Fashion & бизнис стил
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
redmi забелешка 4
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот/Анти - удар/Нечистотија-отпорен на
Стил:
Бизнис флип + Магнет флип
Материјал:
СТП Кожа + Мек Силикон
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
Функција:
3 Картичка solts,Луксузни & Домот & Fashion & бизнис стил
боја:
Црна, Роза, Беж, Сина, Сива, Зелена, Виолетова, Кафена

Слични производи