.

.

Nefeilike Нови Пристигне Xiaomi Redmi Забелешка 4 Глобална Верзија Кожа прекривачот случај 5.5 Луксузни Тенок перници со Висок квалитет

Nefeilike Нови Пристигне Xiaomi Redmi Забелешка 4 Глобална Верзија Кожа прекривачот случај 5.5 Луксузни Тенок перници со Висок

DEN 419.04
DEN 335.00
Количината на стоката
Тековен


Nefeilike Нови Пристигне Xiaomi Redmi 4x Кожа прекривачот случај 5.0" Луксузни Тенок redmi 4x перници со Висок квалитет

Детални карактеристики

Материјал:
кожа
Пакет:
Глобална верзија
дизајн:
Бизнис,Обичен
Бренд Име:
NEFEILIKE
Големина:
5.5 inch
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
Прозорецот стил
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
redmi забелешка 4
Тип:
Флип Случај
Модел 1:
Redmi забелешка 4 прекривачот случај
верзија:
Глобална верзија

Слични производи