.

.

DHL втора рака S42SD-YD07 напојување одбор LJ44-00092C LJ44-00092E

DHL втора рака S42SD-YD07 напојување одбор LJ44-00092C LJ44-00092E

DEN 5760.00
DEN 5357.00
Количината на стоката
Тековен

Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.

Детални карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Светло Сива

Слични производи