.

.

нови Добри работи за фрижидер Фан мотор за фрижидер замрзнувач FDQT26BS3 12V DC

нови Добри работи за фрижидер Фан мотор за фрижидер замрзнувач FDQT26BS3 12V DC

DEN 1766.40
DEN 1660.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата фотографија е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодариме
Испорака метод :
Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.

Детални карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Слични производи