.

.

нови Добри работи за Фан мотор за фрижидер замрзнувач EM2108L-423CL замена CG-C02 мотор

нови Добри работи за Фан мотор за фрижидер замрзнувач EM2108L-423CL замена CG-C02 мотор

DEN 1104.00
Количината на стоката
Тековен

Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.
Гаранција : 2 месеци гаранција. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Повратни информации :
А задоволството на Клиентите е многу важно за нас.
5>> ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
Квалитет : 100% тестирани пред испорака .
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.

Детални карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Слични производи