.

.

Бел Corgi Куче Фрижидер магнети Куче Главата цртан филм Животинско табла налепница, Фрижидер Магнети Детска играчка подароци Дома Декорација

Бел Corgi Куче Фрижидер магнети Куче Главата цртан филм Животинско табла налепница, Фрижидер Магнети Детска играчка подароци

DEN 281.28
DEN 225.00
Количината на стоката
Тековен


Бел Corgi Куче Фрижидер магнети Куче Главата цртан филм Животинско табла налепница, Фрижидер Магнети Детска играчка подароци Дома Декорација
Точка Име : Бел Corgi Куче Глава
Големина : види слика
Материјал на Figurine : Смола
Количина : 1 компјутер

Детални карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SHELI
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Спецификација:
Single-piece Package
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
FM-DW-020
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Цртан филм

Слични производи