.

.

F-L20SA Преносни Замрзнувач 20 L Мини Фрижидер Фрижидер Автомобил Дома Двојна Употреба Компактен Автомобил Фрижидер 12/220 V Температурни Варијации

F-L20SA Преносни Замрзнувач 20 L Мини Фрижидер Фрижидер Автомобил Дома Двојна Употреба Компактен Автомобил Фрижидер 12/220 V

DEN 3936.00
Количината на стоката
Тековен


Автомобил употреба : може да биде ставен во столче или багажникот, директно поврзан со автомобил запалка приклучок 12 V DC напојување. Може да се користи за чување на пијалаци, храна, така што ќе можат слободно, можете да ги страна на купот на вкусни пијалоци, уживајте во моментот на leisurely живот!
.
F-L20 SA Преносни Замрзнувач 20 L Мини Фрижидер Фрижидер Автомобил Дома Двојна Употреба Компактен
Автомобил Фрижидер 12/220 V Температурни Варијации
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : дома автомобил со Двојна употреба фрижидер
Модел : F-L20 SA
Домаќинство напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Возилото напон : 12 V
Моќност : 56 W
Капацитет : 20 L
Боја : Сребрена / Sky Blue / Шампањ Злато
Пакување големина : 50*38*33cm
Тежина : 6.
Внатрешна употреба : се Поврзете на соба 220 V AC напојување. Во жешките летни тоа ви овозможува да уживате во одличните срце преку ладно, во ладна горчлив зима, тоа може да ви обезбеди со топла храна, без разлика дали тоа е пикник, посета, пикник, кампување, риболов, долги возење, Или на начин да сообраќајниот метеж, тоа може да ви обезбеди со топло и удобно пијалоци и храна.5 кг
Предмет : автомобил, дом две прифатлива
Погоден за пијалаци, храна, овошје, млеко, црвено вино, ниска температура на дрога чување и складирање, е дом, хотели, канцеларии, барови, студент апартмани, и возење (камиони, такси, автобуси, тренер), патување, Кампување, риболов најдобриот партнер.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
Електрична енергија
јачина:
>=16L &
Потрошувачка на енергија (Kwh/24 часа):
Состојба:
Нови
Стил:
Ладно Складирање Фрижидер
Капацитет:
Напон (V):
12v
Контролирање На Режимот:
Дигитален Тајмер За Контрола На
Замрзнувач Капацитет:
Инсталација:
Преносни
Димензии (L x W x H (Инчи):
45*33*28cm
Се Одмрзне Тип:
Мраз-Бесплатно
Потрошувачка На Енергија Одделение:
2 одделение
Ладење Тип:
Директно Ладење
Фрижидер Капацитет:
20L
Материјал:
Други
Функција:
дома автомобил со Двојна употреба фрижидер
Моќност (W):
56W
Тип:
дома автомобил со Двојна употреба фрижидер
Број На Производ:
G1054
Име на производ:
Фрижидери
Модел:
F-L20SA
домаќинство напон:
220v
Фреквенција:
50 Hz
Возилото напон:
12v
моќност:
56W
Капацитет:
20L
Пакување големина:
50*38*33cm
Тежина:
6.5kg

Слични производи