.

.

CP105b fuser филм за Xerox 105b 205b боја ptinter fuser филм За Xerox CP105B CP205B CM105 CP205 158B CM158b одредување на филмот

CP105b fuser филм за Xerox 105b 205b боја ptinter fuser филм За Xerox CP105B CP205B CM105 CP205 158B CM158b одредување на филмот

DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен


За било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас !
Имаат убав купите тука ! !.
[За повратни информации] :
Ние секогаш се трудиме да им служи на нашите клиенти , па ако се чувствувате добро , ве молиме светлина 5 ѕвезди! Ако не се чувствуваат толку добро , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме да ви помогнеме ! Ви благодариме за вашето време !
Зошто да го одберете нас ?
1 : Затоа Што " Професионалец "
Ние се фокусираме на печатач делови ( копир делови ) трговија на големо за речиси 10 години , иако оваа компанија беше регистриран во 2014 година .
[За превозот] :
Во нормални услови, ние ќе испрати стоката во 3 -7 дена откако ќе се даде на плаќање , Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL , FEDEX IP, FEDEX ОДНОСНО, UPS-от , ТНТ И , EMS или други Воздухопловната како што се Кина пост итн. Затоа, не се грижите за квалитетот .
Ако стоката се превезува преку DHL,FEDEX IP,FEDX ОДНОСНО,UPS-от,ТНТ и ЕМС,стигнат до повеќето земји треба 5-10 работни дена. Ви благодариме !
2 : За Бразил клиенти , ве молиме да ни кажете на вашите CPF број по вашата исплата ако изберете експрес испорака !
CP105b fuser филм за Xerox 105b 205b боја ptinter fuser филм За Xerox CP105 B CP205 B CM105 CP205 158 B CM158b одредување на филмот
1 : Тип : Fuser филм ракави
2 : Компатибилен за Xerox CP105 B CP205 B CM105 CP205 158 B CM158b итн. Така ние се постави во професионален тим !
2 : Бидејќи " Сеопфатен "
Поради долго време соработка со секој печатач делови фабрика , имаме се повеќе resourse ! Така можете да заштедите многу време и пари, ако ги купите тука !
3 : Бидејќи "Строга квалитет" пред превозот надвор !
4 : Затоа што " Многу добар По продажба на услуги "
Имаме професионални технички тим и продажба тим !
5 : Бидејќи " Брза испорака и пониска цена "
Е на превозот надомест може да се ajusted ?
Ако не сте задоволни со превозот цена , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да плаќаат за цел , и ние ќе ги провери на превозот надомест на целото цел внимателно .

Детални карактеристики

Тип:
Fuser Филм Ракави
Бренд Име:
Cicoho
Број На Модел На:
105b
Име на производ:
fuser филм
Компатибилен:
За Xerox 105b cp105b cm105b cp205 cm205b 215b
боја:
Црна
Пакет:
Неутрален пакет
квалитет:
Компатибилен и одделение А+++
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Слични производи